Eli,Iva,Hanka

Kdosi řekl, že opravdový přítel je ten, který zná písničku v tvém srdci a dokáže ti jí zazpívat, když ty sám jsi ztratil slova. Takových písniček znám několik, přesto mám pocit, že nikdo nezná tu mojí...

Témata

HLEDEJ

čas

nakupujte jednoduše

Nakupnicentrum.cz Parfemy.cz Prozdravi.cz Hodinky.cz Krasa.cz

HLASUJ

Český toplist nejlepších stránek

Toplink - katalog odkazů

www.weblight.cz Weblight.cz Weblight.cz

internet pro děti


    DISNEY

používám už dlouho

Získejte Firefox!

kuk

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Obrazki.cz - Tapety na plochu

tohle možná nevíte

Krása z jablka

Jednodušeji to už nejde! Domácí hydratační starost připravená z jablek dodá Vaší pleti vše potřebné.

Dokonale čistá pleť

Jablka obsahují bioaktivní látky, které potlačují zánětové procesy v pokožce. Při nečisté pleti rozmíchejte obvyklé množství pleťového krému se lžičkou čisté jablečné šťávy a naneste na tvář.

Svěžest pro Vaši pokožku

Z jablka si připravíme nejjednodušší pleťovou masku na světě. Čerstvé jablečné slupky mají velmi vysoké hydratační a osvěžující účinky. Jednoduše je přiložte vnitřní stranou na vyčištěnou pokožku a nechejte 10 až 15 min působit. Opláchněte vodou a naneste pleťový krém. Jak Vás v zimě trápí popraskané rty, vyzkoušejte jablečný balzám. Smíchejte najemno nastrouhané jablko a trochou másla a směs naneste na rty. Nechte působit 5 min a potom setřete papírovým kapesníkem.

Loupat či neloupat

Tušíte správně, slupku je třeba nechat na místě, má v sobě ukryté zdravé látky. Nezapomeňte jej však pořádně umýt pod teplou tekoucí vodou.

Šťáva plná minerálů

Zní to neuvěřitelně, ale čerstvá jablečná šťáva s obsahem účinných látek se vyrovná drahému nápoji pro sportovce. Uhasí žízeň a dodá tělu potřebné minerály, které se vypotí při tělesné aktivitě. Ovocné kyseliny čistí zuby jako žvýkačka.

Pěkné sny!

Nedokážete se soustředit, máte těžkosti se spánkem? Přepravte si lahodný jablečný čaj. Oloupejte si 1 jablko a slupky zalijte 1 l vařící vody. Nechejte 10 minut louhovat a přeceďte.

Hubněte se zárukou

Díky vysokému obsahu vit

Díky vysokému obsahu vitamínu, minerálních látek a stopových prvků, je jablko zdravou lahůdkou. Jezte po celý den jen jablka, odrazí se to nejen na Vaší postavě, ale i na trávení. Alternativou je čerstvá jablečná šťáva kombinovaná s rýží.

Připravte si pleťovou vodu

Dokonale vyčistí pleť a dodá jí jas. Nadrobno nakrájejte 1 jablko, zalijte půl šálkem vody a přiveďte do varu. Nechejte vychladnout a přeceďte. Výluh zamíchejte s 0,5 dl hamamelové (česky Vilín měkký)pleťové vody a zavřete do skleněné lahve. Když ji budete uchovávat ve tmě a v chladu, vydrží Vám až 4 týdny.

Žádné komentáře